Warmia Energa Olsztyn wygrała z SMS-em Kwidzyn

Warmia Energa Olsztyn rozegrała (11 października) drugie w tym sezonie spotkanie ligowe. Przed własną publicznością podopieczni Jarosława Knopika pokonali 29:21 SMS Kwidzyn.

 1. Warmia Energa Olsztyn żądna rewanżu
 2. Jarosław Knopik o meczu Warmia Energa Olsztyn – SMS Kwidzyn
 3. Fotorelacja z meczu Warmia Energa Olsztyn – SMS Kwidzyn

Warmia Energa Olsztyn żądna rewanżu

W 2021 roku Hala Urania na osiedlu Kormoran ma przejść gruntowną modernizację, dlatego spotkania na tym obiekcie rozgrywane w tym sezonie są jednym z ostatnich jakie możemy oglądać na tym obiekcie, który powstał blisko 40. lat temu.

Warmia Energa Olsztyn ostatnio przegrała w derbowym spotkaniu w Elblągu dlatego bardzo zmobilizowani wyszli na parkiet. Nie było jednak łatwo odnieść tak wysokie zwycięstwo. Młodzi zawodnicy z Kwidzyna postawili twarde warunki w tym spotkaniu i od początku wynik oscylował w okolicach remisu.

Na przerwę podopieczni Jarosława Knopika zeszli prowadząc 15:11. Po przerwie olsztyński zespół kontynuował dobrą grę, a goście z minuty na minutę opadali z sił. Ostatecznie Warmia Energa wygrała to spotkanie 29:21. Było to 2. zwycięstwo w nowym sezonie olsztyńskiego klubu. W kolejnym spotkaniu u siebie Warmia Energa Olsztyn zagra z Gwardią Koszalin.

Jarosław Knopik o meczu Warmia Energa Olsztyn – SMS Kwidzyn

– Gdy już przejmowaliśmy kontrolę nad tym spotkaniem to popełnialiśmy proste błędy – mówił olsztyński szkoleniowiec. – Mam na myśli proste wykluczenia, niecelne rzuty w ataku. Zespół z Kwidzyna był cały czas w grze. Na szczęście pod koniec pierwszej połowy udało się nam wyjść na 4. punktowe prowadzenie. Ostatecznie wygraliśmy to spotkanie, zdobyliśmy 3. punkty i z tego się najbardziej cieszymy.

Fotorelacja z meczu Warmia Energa Olsztyn – SMS Kwidzyn

Zobacz fotorelację przygotowaną przez Emila Mareckiego:

3 thoughts on “Warmia Energa Olsztyn wygrała z SMS-em Kwidzyn

 • 14 października 2020 o 16:33
  Permalink

  Wygrali to wygrali, zobaczymy co dalej…

  Odpowiedz
 • 12 października 2020 o 21:26
  Permalink

  Super mecz w wykonaniu olsztyńskiego klubu! Dobrze, że nie dali się tym młodziakom z Kwidzyna, bo by było ciepło. Do zobaczenia na kolejnym meczu!

  Odpowiedz
 • 12 października 2020 o 17:09
  Permalink

  Fajnie, że wygrali ten mecz. Oby teraz z wyjazdu coś przywieźli. Najlepiej 3!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.