Pogrzeb Filipa, który został zamordowany w Olsztynie

W środę (28 października 2020 r.) odbył się pogrzeb Filipa, który w bestialski sposó został zamordowany na ulicy w Olsztynie.

 1. Filip został zamordowany
 2. Gruzin przyznał się do zabójstwa w Olsztynie
 3. Filip był kibicem Stomilu Olsztyn
 4. Fotorelacja z pogrzebu Filipa

Filip został zamordowany

Filip wracał od kolegi do domu. Niestety nie dotarł, bo trafił na szaleńca, który zamordował na ulicach Olsztyna. Otrzymał sporo ciosów nożem i dopiero przypadkowa osoba znalazła jego zakrwawione ciało na chodniku. Filip trafił do szpitala, ale niestety 22 października zmarł w szpitalu.

Gruzin przyznał się do zabójstwa w Olsztynie

Rodzina i przyjaciele mocno nagłośnili tę sprawę w internecie, dzięki czemu policji było łatwiej namierzyć osobę, która dokonała ataku na ulicy Krasickiego w Olsztynie. Do zabójstwa przyznał się 32-letni Gruzin, który w Olsztynie pracował w jednej z firm budowlanych. Nie wyjaśnił dlaczego dokonał morderstwa.

Filip był kibicem Stomilu Olsztyn

Filip był zagorzałym fanatykiem Stomilu Olsztyn. W ostatniej drodze towarzyszyło mu wielu przyjaciół i znajomych z olsztyńskiego stadionu. Podczas ostatniego pożegnania fani Stomilu Olsztyn zorganizowali symboliczne racowisko.

Fotorelacja z pogrzebu Filipa

Filip spoczął na cmentarzu Olsztyn – Dywity. Wspomniane wcześniej racowisko można obejrzeć na fotorelacji przygotowanej przez Emil Mareckiego, fotoreportera portalu stomil.olsztyn.pl.

2 thoughts on “Pogrzeb Filipa, który został zamordowany w Olsztynie

 • 29 października 2020 o 07:53
  Permalink

  Wieczny odpoczynek racz mu dać panie!

  Odpowiedz
 • 28 października 2020 o 20:51
  Permalink

  Olbrzymia tragedia, mam nadzieję, że gość zgnije w więzieniu…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.