Kibice Stomilu Olsztyn odśnieżali boisko

Kibice Stomilu Olsztyn kolejny raz pokazali, że zawsze można na nich liczyć. W poniedziałek pomagali odśnieżać treningowe boisko przy al. Piłsudskiego 69a.

  1. Kibice Stomilu Olsztyn pomagali odśnieżać boisko
  2. Co słychać w Stomilu Olsztyn?
  3. Fotorelacja z odśnieżania boiska

Kibice Stomilu Olsztyn pomagali odśnieżać boisko

Klub Stomil Olsztyn wystosował apel do swoich kibiców w sprawie odświeżenia boiska treningowego zlokalizowanego przy stadionie pod adresem Piłsudskiego 69a. Władze I-ligowca zrobili to na dzień przed planowaną akcją, czym się ośmieszyli, bo spokojnie akcję można było zorganizować w weekend.

Poniedziałek to nie jest dobry dzień na organizowanie takich akcji, ale mimo wszystko na apel odpowiedziała skromna grupa kibiców “Dumy Warmii”. Łopaty w ręce wzięli także przedstawiciele klubu m.in. trener Stomilu – Adam Majewski czy jego asystent Piotr Klepczarek.

Pierwszego dnia nie udało się odśnieżyć całego boiska, ale już we wtorek na płycie nie było widać białego puchu.

Szkoleniowiec Stomilu Olsztyn liczy na to, że chociaż raz uda się potrenować na tym placu przed sobotnim meczem z GKS-em Łódź. Mecz na pewno się odbędzie, mimo tego, że niedawno cały stadion był pokryty śniegiem.

Co słychać w Stomilu Olsztyn?

Drużyna Stomilu Olsztyn w najbliższy weekend rozpocznie rundę wiosenną I ligi. Drużyna Adama Majewskiego na własnym obiekcie zagra (stadion Stomilu) z aspirującym do awansu GKS-em Tychy. W olsztyńskiej drużynie doszło do kilku zmian w składzie.

W “biało-niebieskich” barwach nie zobaczymy już m.in. Wiktora Biedrzyckiego, Serafina Szoty czy Jakuba Staszaka. Do zespołu na zasadzie wypożyczenia dołączyli m.in. Adrian Szczutowski czy Mateusz Skrzypczak.

W klubie nieśmiało mówią, że chcą powalczyć o baraże, ale wszystko oczywiście zweryfikuje boisko.

Fotorelacja z odśnieżania boiska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odśnieżania bocznego boiska przy al. Piłsudskiego 69a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.